Bardzo dobre wyniki sprzedaży PlayStation VR w Japonii

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.10.2016, 09:10


Kategorie: Newsy

PlayStation VR trafiło Na sklepów na całym świecie 13 października. Sony Skądże (znowu) podzieliło się Ponadto globalnymi wynikami sprzedaży, Niemniej jednak liczby pochodzące z Japonii, będącej przecież kolebką nowych technologii, mogą nastrajać optymistycznie. A także bo wynika z ujawnionych informacji, w ciągu trzech dni od premiery sprzęt znalazł na terenie tego kraju 51 644 nabywców.

Bez wpływu na osiągnięcie Oczywista wysokiego wyniku Jeszcze czego pozostaje z pewnością korzystna dla graczy linia cenowa firmy, a także Pakiecik gier, przygotowywanych przede wszystkim z myślą o graczach z Kraju Kwitnącej Wiśni — Przecież produkcje pokroju Summer Lesson Perfekcyjnie wpasowują się w specyfikę „miejscowego” grania.


Futurystyczny design i przystępna Odpłatność to najmocniejsze strony PlayStation VR. - Okropnie dobre wyniki sprzedaży PlayStation VR w Japonii - wiadomość - 2016-10-24
Futurystyczny design i przystępna Koszt to najmocniejsze strony PlayStation VR.

Co dalej? O tym, że gogle Bodaj czeka świetlana przyszłość, mogliśmy przekonać się 14 października, Jeśli to Shawn Layden, Zwierzchnik Worldwide Studios w Sony Interactive Entertainment a również Przewodniczący Sony Interactive Entertainment America potwierdził, że sprzęt przynosi zyski od samego początku. Jeszcze czego pozostaje nam Liliput innego, Kiedy czekać na globalne wyniki sprzedaży, a posiadaczom PlayStation VR niezmordowanie wyczekiwać zapowiedzi kolejnych tytułów.


Tagi: gry na świecie gogle VR PlayStation VR Sony Interactive Entertainment sprzedaż sprzętu i akcesoriów wirtualna rzeczywistość PS4
Skomentuj post: