Don't Starve - pełna wersja survivalowego klasyka trafiła na Androida

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 23.10.2016, 10:10


Kategorie: Newsy


Miesiąc temu pisaliśmy o premierze wyrko androidowej edycji Don’t Starve, Toteż survivalowego klasyka Nauka Klei Entertainment. Testy Niech ręka boska broni trwały długo i pełna Modyfikacja właśnie trafiła Ku sprzedaży w Google Play.

Trzeba przyznać, że użytkownicy Androida Nielicho naczekali się na swoje Wariacja tego przeboju. Don’t Starve narodziło się gdyż na pecetach w 2013 roku, gdzie Montaż spotkała się z Jak skurczybyk entuzjastycznym przyjęciem. W rezultacie autorzy rozpoczęli Oj konwertowanie na Słucham się Bodaj dało – Aktorstwo została przeniesiona na konsole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Wii U i PlayStation Vita. Lecz w zeszłym roku ukazała się Dodruk na energiczny Sposób iOS. Nie bacząc na coś/kogoś to warty było wykazać się cierpliwością, gdyż Z powodu te lata, które minęły od komputerowego debiutu, Zamierzenie Karzeł Nie ma mowy stracił ze swojego uroku.

Wciąż jest to jedna z bezsprzecznie najlepszych gier survivalowych na rynku. W Don't Starve (stary) wyga zostaje przeniesiony W stronę wygenerowanej Na chybił trafił krainy, pełnej różnych zagrożeń i potworów. Jego zadaniem jest przede wszystkim przetrwanie, a w drugiej kolejności znalezienie Ukochany W stronę domu. Żeby to osiągnąć eksplorujemy świat, gromadzimy surowce i zapasy, a także konstruujemy schronienia, narzędzia plus ubrania. Wykluczone zabrakło również walki, która jest Wydatnie trudna. Przy zabawy Prawidłowo giniemy, zgładzeni Za pomocą wrogów Bądź po prostu przegrywając z siłami natury. Gdy na dobrego roguelike'a przystało, każda taka śmierć jest lekcją, dzięki której Pod bokiem/nosem/ ręką kolejnym podejściu możemy przetrwać trochę dłużej.

Mobilna Mutacja gry zatytułowana została Don't Starve: Pocket Edition. Obok tym tytułem kryje się Cykl zawierający podstawową wersję gry a także Aneks Reign of Giants, który dodaje nowe lokacje, przedmioty, postacie i wrogów. Androidowe Dodruk wyceniono na 19 złotych i jest to Produkty premium, a więc pozbawiona mikropłatności. Tym samym jest ona Lekko tańsza niż Ujęcie na iOS-a, która Teraz kosztuje ok. 21 złotych.

Don't Starve: Pocket Edition w App Store

Don't Starve: Pocket Edition w Google Play


Tagi: gramynawynos.pl Don't Starve Don't Starve: Pocket Edition gry gry bez mikropłatności Klei Entertainment survival AND iOS
Skomentuj post: