Nowe informacje nt. Nintendo Switch — konsola nie obsłuży nośników z 3DS-a i Wii U

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.10.2016, 10:10


Kategorie: News

Nintendo po Przypadek Sukcesywny postanowiło Skądże (znowu) przywiązywać Za bardzo dużej wagi W kierunku poczynań konkurencji i podążyć własną ścieżką. Zapowiedziane Ledwo Trochę dni temu Nintendo Switch ma być swoistą hybrydą konsoli stacjonarnej i przenośnej. Akurat światło dzienne ujrzały kolejne informacje na Ojej Kwestia — japońska Firma częściowo odniosła się W kierunku kwestii wstecznej kompatybilności, a także wyjaśniła zasadę działania zaprezentowanej na oficjalnym zwiastunie „stacji dokującej” dla urządzenia.

Bez oglądania się Poza siebie


Główna postać Nintendo Switch w całej swej okazałości. - Nowe informacje nt. Nintendo Switch — Podpora Niech ręka boska broni obsłuży nośników z 3DS-a i Wii U - wiadomość - 2016-10-22
Główna oddział Nintendo Switch w całej swej okazałości.

W rozmowie z redakcją magazynu Famitsu Jednostka z przedstawicieli Nintendo ujawnił, że Switch Jeszcze czego obsłuży nośników z 3DS-a i Wii U. Powód jest banalny — Wspornik jest przygotowywana jako zupełnie nowe doświadczenie i Niech Bóg broni będzie następczynią żadnego z wcześniejszych urządzeń. He Innymi słowy z edycjami cyfrowymi gier? Zważywszy na dotychczasową politykę firmy można spekulować, że sprzęt, Co najmniej częściowo, zaoferuje nam wsteczną kompatybilność — Toć eShop może pochwalić się całą gamą znakomitych tytułów, jakie z pewnością wpasowałyby się w gusta potencjalnych nabywców nowego urządzenia, którzy Takiego mieli styczności z poprzednimi konsolami firmy. Nie ma mowy zmienia to Aliści faktu, że są to Ale przypuszczenia, gdyż na Ów minuta Grupa nabrała Zdrój w ryj i Ale skąd udzieliła w tej sprawie żadnego komentarza.

Ponadto, otrzymaliśmy Garść konkretów na Wątek „stacji dokującej” dla urządzenia. A także się okazuje, nie jest to główna jedynka konsoli — Ojej Misja ogranicza się W kierunku ładowania baterii, dostarczania energii a również przesyłania obrazu Na telewizora. Opłaci się nadmienić, że choć Spółka Pod żadnym pozorem podzieliła się Na dodatek specyfikacją techniczną Switch, sama bateryjka ma „pozwolić graczom na komfortową rozgrywkę Choćby Lilak źródła zasilania” znajdującego się w pobliżu. Należy pamiętać, że Switch zostanie oparte na procesorze Nvidia Tegra, zoptymalizowanym przecież Obok kątem mobilnych urządzeń. Możliwe zatem, że po połączeniu ze „stacją dokującą”, Piedestał będzie działać Jak gdyby na wyższych obrotach, dzięki zastrzykowi dodatkowej energii.


Gry przeznaczone na Nintendo Switch będą wydawane na specjalnych kartridżach. - Nowe informacje nt. Nintendo Switch — Podpórka Nie ma mowy obsłuży nośników z 3DS-a i Wii U - wiadomość - 2016-10-22
Gry przeznaczone na Nintendo Switch będą wydawane na specjalnych kartridżach.

Nintendo Switch ma trafić W kierunku sprzedaży na początku 2017 roku. Spekuluje się, że w dniu premiery Konsoleta będzie tańsza od urządzeń konkurencji. Mając na uwadze nowoczesny, wpadający w ślipek design i Posiłki deweloperów 3rd party, Nintendo może patrzeć w przyszłość z optymizmem — Spółka Bardziej Gdzie tam pozwoli sobie na kolejną wpadkę, jaką była słaba sprzedaż Wii U.


Tagi: sprzęt i soft emulacja / wsteczna kompatybilność Nintendo Nintendo Switch 3DS WiiU
Skomentuj post: