Nowe sterowniki GeForce 375.57 – wsparcie dla Battlefield 1, Civilization VI i Titanfalla 2

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.10.2016, 03:10


Kategorie: Najnowsze

Po wczorajszej aktualizacji „czerwonych” sterowników nadeszła kolejnictwo na podobną łatkę oprogramowania ze strony Nvidii. W tym przypadku jest to Typ GeForce Game Ready Driver oznaczona numerem 375.57 WHQL. Ma on zoptymalizować działanie Battlefielda 1, Sid Meier’s Civilization VI a także niedostępnego Oprócz tego Titanfalla 2. Choć dwie pierwsze gry, które zadebiutowały w Ów piątek, Niech Bóg broni wydają się mieć znacznych problemów z wyświetlaniem grafiki, Niemniej jednak uaktualnienie sterowników Na krągło może zapewnić parę dodatkowych klatek na sekundę i wyeliminować odrobinę bugów.


Premiera Titanfalla 2 Tylko przed nami, Niemniej  jednak Nvidia już się na nią przygotowuje. - Nowe sterowniki GeForce 375.57 – Jałmużna dla Battlefield 1, Cywilizacji VI i Titanfalla 2 - wiadomość - 2016-10-22
Premiera Titanfalla 2 Jedynie przed nami, Minus Nvidia już się na nią przygotowuje.

Drivery wsparły także dwa tytuły w wirtualnej rzeczywistości: Eagle Flight VR i Serious Sam jak palec VR: The Last Hope. Komplementarnie zapewniono ukształtowanie SLI dla gry Lineage Eternal: Twilight Resistance i profile 3D Vision dla Titanfalla i Cywilizacji (obsługa obydwu tytułów ma być dobra). Parę problemów zostało naprawionych, w tym błędy wyświetlania graffiti w grze Overwatch, zawieszanie się systemu W sąsiedztwie zmianie częstotliwości odświeżania w przypadku monitora BenQ ZOWIE, wyświetlanie kropek na postaciach w GTA V O miedzę korzystaniu z karty GTX 650 i migotanie w grze Mirror’s Edge: Catalyst U niektórych konfiguracjach.

Dalej nierozwiązanie pozostają wycieki pamięci w Forza Horizon 3, zacinanie się gry Gears of Pąsy 4 W pobliżu ładowaniu poziomów w konfiguracjach SLI a również GTX 970M, problemy związane z graniem w okienku w Quantum Break i spadki wydajności w Street Fighter V w rozdzielczości 4K.

Do wspieranych opisywanym oprogramowaniem komponentów należą karty grafiki GeForce z serii 400,500, 600, 700, 900, 1000 plus TITAN, także w wersjach mobilnych. Sterownik pobierzemy z tej strony bądź na wylot aplikację GeForce Experience, zaś listę wszystkich zmian można zobaczyć tutaj.


Tagi: sprzęt i soft Battlefield 1 Civilization VI GeForce NVIDIA sterowniki Titanfall 2 PC
Skomentuj post: