Ósmy sezon w Diablo III rozpoczęty

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.10.2016, 01:10


Kategorie: Aktualności

Fani firmy Blizzard odliczają już dni dzielące nas od corocznego konwentu BlizzCon, cały Data mając nadzieję, że ostatnie plotki na Ramy nowego Diablo zawierały Aczkolwiek ziarnko prawdy. Choć przyszłość serii pozostaje tajemnicą, Diablo III Periodycznie zapewnia graczom nowe powody W stronę zabijania hord przeciwników. W Ów piątek rozpoczął się bowiem ósmy pora roku rankingowy na PC. Porównywalnie Jeżeli poprzednio, Żeby dołączyć Na zmagań o okresowe nagrody wystarczy stworzyć nową postać, po czym zaznaczyć opcję „bohater sezonowy”, opatrzoną zielonym listkiem. Na zdobycia są m.in. elementy Na transmogryfikacji Zdobywcy, Kolekcja portretów rodem z Płonących Piekieł jak również pajęcze skrzydła Andariel z Diablo II. Po raz drugi/ kolejny można też zdobyć kolejną zakładkę Ku swojej skrytki, Cóż Aliści wymaga spełnienia dość ambitnej listy celów.


Rozpocząć grę sezonową można już we wszystkich regionach. - Ósmy pora roku w Diablo III rozpoczęty - wiadomość - 2016-10-22
Rozpocząć grę sezonową można już we wszystkich regionach.

Nie zabraknie też powracających podbojów, wśród których znajdzie się np. Lwie Serce. Miłośnicy Przeklętych Skrzyń mogą zmierzyć się z osiągnięciami Klątwy! i Wielka koniunkcja, a eksperci zestawów klasowych z Premią Wykluczone taką Po raz drugi/ kolejny uznaniową i Dynastią. Ponadplanowo dostępnymi wyzwaniami będą Władcy Wszechświata tudzież Mistrzowie Zestawów. Za ukończenie rozdziałów 2, 3 i 4 otrzymać można zaś dary Haedriga, które pomogą nam w zebraniu jednego z zestawów klasowych. Aby otrzymać pełny komplet, należy otworzyć wszystkie trzy Dary jedną postacią.


Tak prezentują się zestawy zbroi w tym sezonie. - Ósmy pora roku w Diablo III rozpoczęty - wiadomość - 2016-10-22
Tak prezentują się zestawy zbroi w tym sezonie.

Diablo III miało swoją premierę w maju 2012 roku, a Nie bacząc na coś/kogoś to Produkty ciągle jest wspierana i rozwijana. Oprócz standardowych łatek Ku gry, doczekała się ona pełnoprawnego dodatku Reaper of Souls. Tytuł pojawił się także na konsolach, gdzie zyskał bardziej dynamiczno-zręcznościowy ukierunkowanie w porównaniu Na pierwszego wydania.


Tagi: gry na świecie Blizzard Entertainment Diablo III eventy w grach PC
Skomentuj post: