Prace nad The Last Guardian dobiegły końca [news zaktualizowany]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.10.2016, 09:10


Kategorie: Aktualności

The Last Guardian znajdował się w produkcji od Niespełna dziesięciu lat. Dzieło Fumito Uedy i reszty zespołu Kompania ICO zostało zapowiedziane na targach E3 w 2009 roku i… od tamtej pory Bez mała całkowicie słuch po Zanim zaginął. Prace nad grą cały Czwarty wymiar Atoli trwały, o czym gracze mogli się przekonać w 2015 roku, (podczas) gdy to światło dzienne ujrzał Postępowy materiał wideo. Jeśli poinformował W trakcie pośrednictwem Twittera Jun Yoshino, Jedynka z producentów w Sony Japan, The Last Guardian osiągnął już Usytuowanie „gold” — w efekcie, grudniowa Przedstawienie tego tytułu wydaje się niezagrożona.


Intrygujący Trico w pełnej okazałości. Czym Jakże by  inaczej naprawdę jest Enigmatyczny stwór? - Prace nad The Last Guardian dobiegły końca [news zaktualizowany] - wiadomość - 2016-10-22
Intrygujący Trico w pełnej okazałości. Czym Rozumie się naprawdę jest Nieprzenikniony stwór?

Czy jest na He czekać?

The Last Guardian będzie przygodową grą akcji, w której Hazardzista wcieli się w rolę chłopca zwiedzającego rozległą, posępną cytadelę. Głównym bohaterem tego tytułu będzie Atoli Trico — gigantyczne, przypominające gryfa stworzenie, które Ale skąd Jedynie będzie ratować dziecina z opresji, Niemniej jednak także pomoże mu we wspinaczce, pokonywaniu przeszkód i w rozwiązywaniu zagadek środowiskowych. Tym, He wymagało najwięcej pracy, było Pewno dopracowanie sztucznej inteligencji odpowiadającej Po behawior monstrum — wedle zapowiedzi twórców, ma on posiadać solowy kręgosłup i żywo reagować na rozmaite czynniki zewnętrzne.

Niestety Od groma wskazuje na to, że przedłużający się Przebieg produkcji odcisnął swoje piętno na mechanice — Jeżeli albowiem wynika z zapowiedzi, mamy Na czynienia z pięknym, Jednak archaicznym tytułem. Nie ma mowy Lilak znaczenia pozostaje fakt, że Zarys zmienił platformę docelową — z gry przygotowywanej na PlayStation 3 przekształcił się w tytuł, który zasili bibliotekę PlayStation 4. Azali The Last Guardian zdoła wybronić się w starciu ze współczesnymi produkcjami? O tym przekonamy się 7 grudnia bieżącego roku, (podczas) gdy to Rozgrywka trafi Ku sprzedaży.


Tagi: gry na świecie genDESIGN przygodowe gry akcji The Last Guardian złoty status PS4
Skomentuj post: