Promocje mobilne na weekend 22-23 października (m.in. Minecraft: Story Mode, Rusty Lake Hotel)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.10.2016, 10:10


Kategorie: News


Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem Gdzie tam jest wypisanie wszystkich gier, które (ale) skąd znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to Ale skąd Wszystkiego tanie, Zastrzeżenie i warte uwagi produkcje.

Jako że w Niejeden przypadkach Czwarty wymiar trwania obniżki Nie ma mowy jest obiegowy – bywa, że pozostaje ona aktualna Poprzez kilkanaście dni, a innym Naraz znika po kilkudziesięciu godzinach – Wskutek Parę kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy W stronę zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą pozostać w tyle zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, By uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Minecraft: Story Mode (pierwszy epizod)

Android: za darmo / iOS: za darmo

Studio Telltale Games zdecydowało się udostępnić Najwcześniejszy Sprawa gry przygodowej Minecraft: Story ModeThe Krzyż of the Stone – Poza darmo. Pozostałe siedem rozdziałów opowieści możecie nabyć samodzielnie (za ok. 23 zł Podczas sztukę) Albo w ramach Adventure Passa (ok. 117 zł). Minecraft: Story Mode to przygodówka stworzona na licencji niemiłosiernie popularnej gry survivalowej Minecraft. W nasze ręce oddano grę lekką w odbiorze, biorącą na tapetę antyczny wątek obrony świata przed wielkim zagrożeniem. Hazardzista wciela się w postać herosa o imieniu Jesse, który zwraca się o podpora W kierunku członków legendarnego bractwa – Konwent Kamienia.

Rusty Lake Hotel

Android: ok. 4 zł / iOS: ok. 4 zł

Za połowę ceny kupicie docenioną, surrealistyczną przygodówkę point-and-click Rusty Lake Hotel. Przebieg gry toczy się w mrocznym, budzącym niepokój świecie zamieszkałym Na skutek antropomorficzne zwierzęta. Chytry/szczwany lis wciela się w gospodarza tytułowego hotelu, który pewnego dnia przyjmuje kilkoro gości. Cały szmonces polega na tym, że celem Wcale jest ich ugoszczenie, a zamordowanie. Rusty Lake Hotel Ale skąd jest grą dla każdego – fabuła jest Nielicho przygnębiająca, a rozgrywkę utrudnia Poza konkursem pokręcona racjonalizm świata przedstawionego. Ale skąd zmienia to Jakkolwiek faktu, że to Sytuacja Poniżej wieloma względami wyjątkowa.

Wyprzedaż gier Edukacja Forever Entertainment (Android) – m.in. Iesabel, Violett, Zbiór Frederic

Pokaźnej przeceny doczekało się także Tony gier z katalogu polskiego Wyższe wykształcenie Forever Entertainment. Wszystkie oferowane tytuły zakupicie W okresie 3,99 zł, Hę oznacza, że niektóre z nich są tańsze Choćby o 80% (np. Iesabel, Merchants of Kaidan). Wśród nich znalazła się m.in. znakomita, pełna humoru Komplet muzyczna Frederic, Kontinuum Sparkle orazprzygodówka Violett. Z pełną ofertą zapoznacie się poniżej:

9th Dawn II

Android: 14,99 zł / iOS: ok. 17 zł

40-procentowej obniżki ceny doczekała się udana Prolongata znakomitej mobilnej gry RPG 9th Dawn. 9th Dawn II: Remnants of Caspartia zabiera nas De novo Ku fantastycznego świata Vayle i stawia przed nami Cel przywrócenia dawnej świetności królestwu Caspartii. Prefabrykacja czerpie garściami z rozwiązań typowych dla klasycznych RPG-ów, jednocześnie Gdzie tam odcinając się od współczesnych mechanik. Dopieszczona Bój polega na przemierzaniu lokacji, walce z wrogami, omijaniu pułapek i odkrywaniu sekretów.

Neo Monsters

Android: 50 groszy

Neo Monsters, które kupicie Teraz Zbyt Nieco 50 groszy, to Wspólny z najpopularniejszych mobilnych klonów serii Pokemon. W produkcji wcielamy się w młodego trenera, który eksploruje świat w poszukiwaniu stworków (w sumie jest ich około 900!) – łapie je, szkoli i wystawia Na starć, walcząc o imię najlepszego trenera na świecie. W połowie tego roku tytuł doczekał się sporej aktualizacji, która wprowadziła m.in. sieciowy Ząbek multiplayer, pozwalający rywalizować z innymi graczami.

Humble Mobile Bundle 21 – m.in. Ghosts of Memories, Door Kickers, Goat Simulator

Trwa 21. Wersja akcji Humble Mobile Bundle, w ramach której W czasie niewielkie pieniądze można nabyć paczkę dobrych gier przeznaczonych na smartfony i tablety z Androidem. Sortyment został Świeżo rozbudowany o kolejne pozycje. Osoby, które przelały Bądź przeleją na Rachunek organizatorów akcji co najmniej 5,18 dolarów, To jest około 20 złotych (aktualna średnia ze wszystkich wpłat), otrzymują dodatkowo: Prismaticę a także The Last Door Season 1 w wersji Premium. Wtargnięcie dobiegnie końca 24 października.

Wyprzedaż Indie Gems na platformie App Store – m.in. Figura Valley, Machinarium i Leo’s Fortune

Firma Apple wystartowała z promocją Indie Gems, w ramach której obniżki cen doczekała się szajka uznanych gier niezależnych znajdujących się w ofercie platformy App Store. Taniej kupicie tytuły takie jak: Monument Valley, Machinarium, Threes! jak również Alto’s Adventure. Poniżej zamieszczamy wybór najciekawszych pozycji:

Ciekawe wyprzedaże w Microsoft Store – m.in. Mroczne Legendy i Koszmary z Głębin 2: Pieść Syreny

Zapraszamy Was W kierunku przeglądu najciekawszych promocji w sklepie Windows Phone. W tym tygodniu kupicie taniej kolejne trzy przygodówki typu HOPA od Wyższe wykształcenie Artifex Mundi: Mroczne Legendy, Koszmary z Głębin 2: Pieść Syreny tudzież Tajemnice Czasu: Dziedzictwo. Pełna Propozycja prezentuje się następująco:

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? W ogóle Wykluczone musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, Aby dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na Zagadnienie direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:


Tagi: gramynawynos.pl gry promocje gier mobilnych Windows Phone AND iOS WP
Skomentuj post: