Shadow Warrior 2 czterokrotnie przebił początkową sprzedaż poprzedniej części

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.10.2016, 11:10


Kategorie: Newsy

Oto Nobitsura Kage, Więc w wolnym tłumaczeniu Spłonie Choćby Cień. - Shadow Warrior 2 na czworo przebił początkową sprzedaż poprzedniej części - wiadomość - 2016-10-24
Oto Nobitsura Kage, To jest w wolnym tłumaczeniu Spłonie Choćby Cień.

Po Tylko tygodniu na rynku, Blef Shadow Warrior 2 została ogłoszona największą premierą w historii polskiego Nauka Flying Wild Hog i wydawcy Devolver Digital. Tytuł cieszy się niemałym wzięciem i już może pochwalić się cztery chrzciny większą sprzedażą w porównaniu Ku debiutu Shadow Warriora – udanego reboota strzelanki z 1997 roku. Spektakl trafiła także w gusta krytyków – nasz Krytyk przyznał Ojej ocenę 8.5/10, chwaląc m.in. wielowymiarowy Zorganizowanie walki, nowe elementy RPG jak również dobrą optymalizację na PC. Radosny (jak ptaszek/skowronek/szczygieł/szczypiorek na wiosnę) wydaje się także Michał Szustak – Szef Flying Wild Hog:

I Ani są to puste słowa. Twórcy gry postanowili bo sprezentować w podzięce fanom katanę Nobitsura Kage – legendarną broń, którą gracze mogą pamiętać z kampanii fabularnej „jedynki”. Na zapas w przygotowaniu są darmowe aktualizacje gry, po których możemy spodziewać się nowych misji, ultratrudnych trybów rozgrywki, poszerzonego arsenału broni Czyż dodatkowych postaci W kierunku co-opa.

Na swoim oficjalnym kanale YouTube Edytor gry udostępnił także krótki filmik z wizytą w studiu Flying Wild Hog w Warszawie. Możemy się z niego dowiedzieć, He kierowało ekipą tworząca grę i m.in. gdzie w stolicy zjeść na piątkę ramen, który z deweloperów pracował jako barman i Skoro na końcu świata posunięto się, Aby logicznie oddać kicanie królików w grze.


Tagi: gry na świecie Devolver Digital Flying Wild Hog patche i aktualizacje plany rozwoju (gry) Shadow Warrior 2 sprzedaż gier PC
Skomentuj post: